Follow Us On

Przygoda na Quadzie

Połączenie zwiedzania z adrenaliną

Kilka słów o wyczieczce

black white wave logo

Gotów na pełen przygód dzień pełen zabawy na Gozo? Wybierz się na wycieczkę Quad Bike na Gozo, prowadzoną przez doświadczonego kierowcę z numerem 1 w rankingu operatora wycieczek na wyspie!

Zarezerwuj tę bezproblemową, all-inclusive wycieczkę Quad na Gozo z nami – My zajmiemy się całym dniem dla Ciebie!

Dzięki naszym najnowszym Quad Bikes na Gozo będziesz jeździć po różnych rodzajach terenu, odkrywać Gozo i jego naturalne piękno oraz główne atrakcje podczas tej ekscytującej wyprawy Quad Biking wzdłuż wybrzeża.

Zwiedzaj Gozo na Quadzie

black white wave logo

Podążając za jednym z naszych doświadczonych kierowców na Gozo (mówiących po angielsku/francusku), odkryjesz to, co najlepsze oferuje ta wyspa, w tym ukryte skarby i trasy terenowe. W ciągu jednego dnia jest wiele do zobaczenia i zrobienia na pięknej wyspie Gozo, ale wiele miejsc jest trudno dostępnych samochodem lub autobusem. Dlatego właśnie wycieczka Quad Bike to doskonały sposób na odkrywanie tej małej wyspy Gozo poza utartym szlakiem, jednocześnie odwiedzając główne atrakcje. Zakręć swoim kaskiem i rozpocznij przygodę z naszą wycieczką Quad Bike! Podziwiaj wspaniałe krajobrazy i piękne punkty orientacyjne na naszej malowniczej trasie, a także ciesz się przerwą na kąpiel w trakcie podróży! Więc jak będzie wyglądać Twój pełny dzień Quad tour z Yippee dokładnie? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Szczegóły

Czyli co, gdzie i kiedy
 • Czas trwania wycieczki: 6+ godzin (bez uwzględnienia transportu)
 • Punkt rozpoczęcia wycieczki: Port Mgarr, Gozo
 • Godzina rozpoczęcia wycieczki: 10:30 rano (Preferujesz późniejszą godzinę rozpoczęcia? Sprawdź naszą wycieczkę quadem o zachodzie słońca – dostępną od 15 maja do 15 października)
 • Quad Bike może pomieścić dwie osoby (kierowcę + pasażera). Kierowca i pasażer mogą się zmieniać za kierownicą (pod warunkiem, że oboje mają co najmniej 21 lat).
 • Minimalny wiek kierowcy: 21 lat. W dniu wycieczki należy przedstawić oryginalne ważne prawo jazdy. Tymczasowe, tymczasowe prawo jazdy, zdjęcia ani kopie prawa jazdy nie będą akceptowane.
 • Czasy i miejsca odbioru transportu zależą od adresu zakwaterowania. Podamy Ci te szczegóły w trakcie procesu rezerwacji.

Co jest zawarte w cenie

i o co nie muszisz się martwić
 • Odbiór i powrót na Maltę lub Gozo. Odbieramy Cię transportem Yippee i bezpiecznie odwozimy na to samo miejsce na zakończenie dnia.
 • Przejazd łodzią na Gozo na prywatnej łodzi (o ile warunki pogodowe na to pozwalają*) lub na komunalnym promie (bilety zapewnione).
 • Przejeżdżka obok jaskiń na Comino (o ile warunki pogodowe na to pozwalają*).
 • Lekki tradycyjny lunch gozoński.
 • Informacje na każdym przystanku od jednego z naszych doświadczonych kierowców na Gozo (w języku angielskim i/lub francuskim).
 • Przerwa na kąpiel na Gozo w sezonie letnim.
 • Quad Bike 570cc (ATV) na cały dzień.
 • Kaski, jednorazowe czepek na włosy, pokrowce przeciwdeszczowe (jeśli są potrzebne), ubezpieczenie i paliwo.

Dlaczego warto przeżyć to z nami

A wonderful serenity

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of.

A wonderful serenity

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of.

A wonderful serenity

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of.

Program wycieczki

Odbir z Malty

+ transport do Cirkewwa (port promowy) i przejazd na Gozo oraz odbiór z Gozo

Witaj na Gozo!

Spotkasz się z naszym ekspertem od Gozo na Mgarr Harbour, który przeprowadzi szczegółowe szkolenie dotyczące obsługi i bezpieczeństwa, zanim przekaże Ci Twój Quad Bike.

Wyczieczk quadem wokół Gozo

Podczas wycieczki quadem będziesz zatrzymywać się w różnych punktach orientacyjnych i ukrytych skarbach, a także cieszyć się lekkim tradycyjnym lunchem gozońskim. Na każdym przystanku nasi wielojęzyczni eksperci od Gozo podzielą się swoją wiedzą w wybranym przez Ciebie języku (angielskim/francuskim). Przywieziemy Cię, aby zobaczyć Kościół św. Jana Chrzciciela (Xewkija), Klify Sanap (Munxar), Plażę, Klify i Belweder Xlendi, Baseny rycerzy (Fontana), Zatokę Dwejra i jej wieżę obserwacyjną, Skalę Grzyba i Wewnętrzne Morze (San Lawrenz), Okno Wied il-Mielah (Gharb), Wąwóz Wied il-Ghasri, Solniska Xwejni, Qbajjar, Zatokę Marsalforn oraz jaskinię Tal-Mixta (Nadur), po czym wrócisz do Mgarr Harbour.

Powrót na Maltę przez jaskinie Comino*

(o ile pogoda na to pozwala*) i odbiór przy pomocy transportu Yippee.

Powrót do Cirkewwa

przy pomocy transportu Yippee na Malcie.

Dla gości zostających na Gozo

Powrót do Mgarr Harbour i odbiór w pierwotnym punkcie odbioru przy pomocy transportu Yippee.

Zarezerwuj swoja wycieczke juz teraz

Przejdź na stronę Yippee Malta, aby zarezerwować tę wycieczkę QUADS. Wykorzystaj ten kod (FREELIFE5), aby otrzymać 5% rabatu:

Free Life

Podróżowanie to nie tylko przemieszczanie się z miejsca na miejsce, to przede wszystkim odkrywanie nowych światów. Pod powierzchnią wody kryje się inny wszechświat, pełen tajemnic i niezwykłej urody, czekający na to, by go odkryć.

- Jacques Cousteau

+48 793642926
e-mail: biuro@freelife.pl