Follow Us On

Noclegi na Gozo

Luksusowe wille i ekonomiczne pokoje

Noclegi na Gozo

black white wave logo

Przy wyborze domów kierowaliśmy się kilkoma zasadami: zapewnienie ciszy, spokoju oraz łatwego dostępu do lokalnych atrakcji, jednocześnie uwzględniając bliskość do urokliwych plaż. Z tego powodu wybraliśmy miasto Gharb, stanowiące oazę ciszy i spokoju, doskonałą dla tych, którzy pragną oderwać się od miejskiego zgiełku. Xaghra, z kolei, to miejsce pełne lokalnych atrakcji, natomiast Qala charakteryzuje się dostępem do urokliwej plaży Hondoq Bay. Nasze domy oferują zatem różnorodność i dostosowanie do różnych preferencji, gwarantując wyjątkowe zadowolenie gości. 
Z przyjemnością prezentujemy 12 domów wakacyjnych, każdym z nich oferuje prywatny basen, kompleksowe wyposażenie, a także liczne udogodnienia. Każdy dom został starannie zaprojektowany z myślą o komforcie, dostarczając prywatności oraz relaksu. Wnętrza obejmują sypialnie z przylegającymi łazienkami, zapewniając wyjątkową wygodę. Dodatkowo, każdy z domów posiada dostęp do szybkiego Wi-Fi, telewizji kablowej, a także w pełni wyposażonej kuchni, z myślą o pełnej samodzielności Gości. Wszystkie domy wyposażone są w pralki, a w sypialniach nasi goście ręczniki do użytku domowego. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfortowy pobyt w otoczeniu spokoju i piękna.

Nasze Domy

Przytulne i przestronne

Oferujemy 12 przestronnych domów w pełni wyposażonych, gwarantując komfortowy pobyt. Domy położone są w Gharb – oaza ciszy i spokoju, idealną dla tych, którzy pragną oderwać się od zgiełku codziennego życia oraz Xaghra, która jest domem dla jednej z najstarszych zachowanych świątyń neolitycznych na świecie – Ggantija. 

ZOBACZ DOMY 

Guesthouse Lellux

Na każdą kieszeń

The guesthouse consists of seven comfortable rooms, located in the heart of Qala, which has several local restaurants and grocery stores, and at the same time offers access to the picturesque Hondoq Bay beach with crystal-clear water. It is the perfect combination of entertainment and the charm of nature.

SEE LELLUX

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania odnosnie zakwaterowania? Śmiało do nas napisz - z chęcia odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania
black white wave logo

    Free Life

    Podróżowanie to nie tylko przemieszczanie się z miejsca na miejsce, to przede wszystkim odkrywanie nowych światów. Pod powierzchnią wody kryje się inny wszechświat, pełen tajemnic i niezwykłej urody, czekający na to, by go odkryć.

    - Jacques Cousteau

    +48 793642926
    e-mail: biuro@freelife.pl