Gozo to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania sportów wodnych w Europie. Można tu żeglować, nurkować i snorkować, a pogoda właściwie nigdy nie zawodzi. Największą popularnością cieszy się nurkowanie, a więc jeśli chcesz spróbować nurkowania to dobrze trafiłeś. Jeśli jeśli jesteś już nurkiem lub nie złapałeś bakcyla możemy zaproponować ci inny również aktywny wypoczynek. Wapienne klify na skalistym wybrzeżu wyspy zachęcają do długich wypraw trekkingowych, rowerowych, jazdy konnej oraz wspinaczki. Są tu naturalne zatoczki skalne, łuki i jaskinie, które są gratką dla wielu turystów.  Dzięki współpracy z lokalnymi firmami możemy Wam zaproponować :

WSPINACZKA

Na Malcie miłośnicy wspinaczki mają do dyspozycji 1300 dobrej jakości dróg. Pod względem trudności  znajdziemy trasy o 8a jak i 5c+ i inne. Dla osób początkujących przewidziany jest kurs pół lub całodniowy.

KAJAKI

Rozpoczęcie jest około 9 rano z Hondoq Bay. Trasa wiedzie na Comino oraz Crystal Bay, tam też jest chwila odpoczynku. W między czasie podawane są przekąski oraz woda. Powrót do miejsca startu po +/- 3 godzinach .

SEGWAY

Min. 2 godzinna zabawa, która wprowadzi Cię w klimat Segway’ów. Startuje się z miasteczka Qala i do pokonania jest 10 km. Do wyboru jest kilka tras najkrótsza to 5 km a najdłuższa to 28 km.

JEEP SAFARI

W godzinach porannych odbierani jesteście z miejsca zakwaterowania. Podczas wycieczki odwiedzane są m.in Qala, Hondoq Bay, Ramla Bay, Ta Cenc, Mgarr Ix Xini, Salt Pans, Ghasri Valley.