PAWEŁ

Instruktor SDI/TDI, od 2009 roku prowadził centrum nurkowe w Safadze. Na swoim koncie ma setki wynurkowanych godzin w Bałtyku i Morzu Czerwonym, które od Synaju po Sudan zna jak własną kieszeń. Od 2015 roku wody terytorialne Gozo również nie są mu obce.

FRANCO

Instructor PADI z ponad 20 letnim stażem nurkowym zarówno na Malcie jak i za granicami państwa. Oprócz nurkowania interesuje się historią Malty, którą chętnie się z Tobą podzieli. Prywatnie mąż i ojciec.

ADEL

Instruktor PADI z wieloma specjalizacjami. Od zawsze mieszkaniec Safagi, której wody nie mają przed nim tajemnic. Od 2017 roku właściel łodzi, która pływa w Safadze.

KASIA

Jest divemasterem, który oprócz prowadzenia nurkowań rekreacyjnych zajmuje się całą papirologią i marketingiem. To ona utrzymuje z Wami kontakt na FB i drogą mailową. Dba o Wasze bezpieczeństwo oraz jest odpowiedzialna za Wasze komfortowe zakwaterowanie na Gozo.

TOMEK

Nurkowaniem zaraził go tata w wieku 16 lat. Od tego czasu sukcesywnie zdobywał doświadczenie i podnosił swoje umiejętności. Obecnie instruktor SDI/TDI. W poszukiwaniu nowych wyzwań został nurkiem Full Cave. Kocha podwodny świat, sznuje życie które się tam znajduje i przede wszystkim ceni sobie bezpieczeństwo pod wodą.