Gozo to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania sportów wodnych w Europie. Można tu żeglować, nurkować i snorkować, a pogoda właściwie nigdy nie zawodzi. Największą popularnością cieszy się nurkowanie, a więc jeśli chcesz spróbować nurkowania to dobrze trafiłeś. Jeśli jeśli jesteś już nurkiem lub nie złapałeś bakcyla możemy zaproponować ci inny również aktywny wypoczynek. Wapienne klify na skalistym wybrzeżu wyspy zachęcają do długich wypraw trekkingowych, rowerowych, jazdy konnej oraz wspinaczki. Są tu naturalne zatoczki skalne, łuki i jaskinie, które są gratką dla wielu turystów.  Dzięki naszemu pół dniowemu jeep safari trafisz do najciekawszych zakątków wyspy oraz miejsc gdzie autobusy nie dojeżdżają.

INTRO

Złap pierwszy oddech pod wodą ! Pod okiem doświadczonego przewodnika spędzisz minimum 30 minut podziwiając piękno podwodnego świata. W cenie wliczony jest sprzęt, butla, instruktor.
Cena: 45 €

KAJAKI

Startujemy około 9 rano z Hondoq Bay. Płyniemy na Comino oraz Crystal Bay, tam mamy chwilę odpoczynku. W między czasie podawane są przekąski oraz woda. Powrót do miejsca startu po +/- 3 godzinach .
Cena: 38 €

ROWERY

Jeśli czynny wypoczynek to muszą to być rowery. Trasa na Gozo prowadzi przez Għajnsielem Qala, Nadur, Xagħra, Marsalforn, Żebbuġ, Għasri, Għarb, San Lawrenz, Santa Luċija, Kerċem,Rabat, Sannat, Xewkija.
Cena: 10 € za dzień

WSPINACZKA

Na Malcie miłośnicy wspinaczki mają do dyspozycji 1300 dobrej jakości dróg. Pod względem trudności  znajdziemy trasy o 8a jak i 5c+ i inne. Dla osób początkujących przewidziany jest kurs pół lub całodniowy.
Cena: od 40 €

SEGWAY

Min. 2 godzinna zabawa, która wprowadzi Cię w klimat Segway’ów. Startujemy z miasteczka Qala i do pokonania mamy 10 km. Do wyboru mamy kilka tras najkrótsza to 5 km a najdłuższa to 28 km.
Cena: od 15 €

JEEP SAFARI

W godzinach porannych odbieramy was z miejsca zakwaterowania i wyruszamy na zwiedzanie. Podczas wycieczki odwiedzimy m.in Qala, Hondoq Bay, Ramla Bay, Ta Cenc, Mgarr Ix Xini, Salt Pans, Ghasri Valley. Cena: 35 €